Захисна фурнітура та броненакладка: що це таке і для чого потрібні

У будь-якій системі захисту є свої слабкі точки, і бронедвері - не виняток. І звичайно ж, зловмисники знають про це, коли намагаються впливати на ці найслабші місця. Власне полотно бронедвері, безумовно, захищене по максимум, а ось петлі, замки та інші деталі, якщо вони будуть слабкими, можуть легко піддатися атаці і бути зламаними. також дивіться фотороботу із заміною захисної фурнітури.

Як відбувається злом:

Зловмисники діють різними способами. Наприклад, є інтелектуальні методи, в яких застосовуються, наприклад, забиття, відмички. З їх допомогою двері відкриваються тихо і безшумно. Така «робота» під силу досвідченим злодіям, які навряд чи спробують розкрити двері простого громадянина. Але є й інші, простіші і галасливі способи, які, на жаль, під силу куди більшій кількості непрошених гостей.

так, для несанкціонованого відкривання замків спочатку вони отримують доступ до їх секретним складовим. Якщо це циліндровий замок, збивається його циліндр за допомогою хорошої викрутки і простого молотка. А в разі, якщо циліндр не захищений за допомогою спеціальних розжарених шайб, його просто висвердлюють. Якщо це сувальдний замок, його також можна висвердлити, але тільки в певних точках корпусу - так він втрачає свою секретність.

Навіщо потрібна захисна фурнітура та броненакладки:

Звичайно ж, ми не станемо вам докладно розповідати про всі методи злому - хочемо лише сказати, що їх не дуже багато і вони, на жаль, ефективні. В першу чергу, через наявність слабких, проблемних точок в бронедверей. А щоб захистити ці точки, потрібна спеціальна фурнітура та броньовані накладки.

Захисна фурнітура - це різні металеві броненакладки, які допомагають захистити слабкі місця двері біля замку. Їх можна розділити на зовнішні і внутрішні.

  • Накладки зовнішнього типу використовуються зовні полотна і стягуються через самі двері за допомогою потужних гвинтів. Найчастіше такі конструкції застосовують в парі з циліндровими замками, т.к. вони прикривають циліндри від силового впливу.
  • внутрішні - встановлюються всередині двері, між замковим корпусом і дверної обшивкою. Вони захищають механізм замка від пробивання, свердління та інших силових способів розтину. Такі накладки підходять і під циліндрові, і під сувальдні механізми.

Чи можливо зламати захисну фурнітуру?

Якщо говорити про зовнішніх накладках, то теоретично їх можна висвердлити або збити. На їх надійність впливає якість металу, форма та кваліфікація матері, котра здійснює монтаж.

Щоб уникнути злому, зовнішні накладки роблять у формі конуса - така накладка дозволяє відвести силу удару в сторону і витримати силову дію. Ще важливіше - грамотна установка. Накладка обов'язково топиться в полотно дверей (не декоративне обшивку!) - так її майже неможливо виламати, і вона стане серйозною перешкодою для зловмисників.

Неякісну броненакладку можна висвердлити. Це здається неймовірним, але фурнітура, призначена для захисту від висвердлювання, може не витримати цього випробування. Тому важливо також якість металу. Він повинен бути досить міцним, щоб довгий час протистояти такому впливу.

мабуть, не варто говорити про те, що більшість бюджетних бронедверей оснащені недорогими і не дуже надійними замками. Адже виробникам важливо зробити свої товари дешевше, ніж у конкурентів. Тому відповідь на питання про те, чи потрібні броненакладки, очевидний: однозначно потрібні.

звісно, при бажанні можна зламати всі що завгодно, але тільки при наявності захисної фурнітури цей процес буде тривалим і дуже гучним. А це, в свою чергу, в рази підвищить шанси на те, що злодії просто залишать в спокої ваші двері і підуть шукати іншу, менш міцну.

Antivzlomnaya_furnitura_foto_zamena